Bez rejestracji.    Informacje o forum.

Pseudouzdrawianie Tadeusza Starka ,, wypowiedz kieszen ma byc moja pelna,maja dzwonic lekac sie zycia,,

Cytat

Co dzieje sie z osobami wchodzacymi w przestrzen energetyczna Tadeusza Starka. Otoz . nastepuje degeneracja na przestrzeni samowoli , samouzdrawiania i innych najbardziej przestrzennych duchowo wibracji postrzeganych na innej plaszczyznie nierozpoznawalnej golym okiem umyslem . Osoby  ,,wciagniete ,, sa jak w sekcie nie moga myslec wlasciwie ciesza sie ze teraz moga walczyc z innymi przestrzeniami , kosmosem , umyslem, potrzebami. Swiat zbudowany na porzestrzeni chorob psychicznych gdzie dominacja sa niezrownowazone i demoniczne potrzeby Tadeusza Starka. Po kursach osoby - nie mowie o wszystkich ale te nieswiadome ida dalej zapedzane w przestrzen ,, tylko on jest mi w stanie pomoc,, boje sie kosmitow , mam innych przewodnikow straznikow musze sie ich pozbyc ,itp.  Zaczyna sie analiza do granic obledu . Zadalem pytanie co Ty z tymi ludzmi wyprawiasz , i po co . to obled. Odpowiedz niech sie czuja Bogami ze moga wszystko , a ze siedza w umysle to dobrze niech placa i co tydzien albo codziennie dzwonia i placa. ........... Niech sie boja spac. niech widza demony cienie leki , tym lepiej dla mojej kieszeni.,, Nic wiecej nie dodam zadaj sobie pytanie jesli jeszcze jestes w stanie logicznie pomyslec co chcesz dla siebie. Zniewolenia ..

Cytat

Prawda calkowita. Zastanawiam sie dlaczego ludzie daja sie tak zniewolic  Demonom jakie przy sobie ma Starek . Co Maja niby tacy ,, rozwinieci w energiach ,, ze te Energie prawde o Starku skutecznie zamazuja. Brawo za sprzedanie sobie duszy. bravo za skierowanie sie w rozwoju w kierunku kasy i seksu. Bravo za glupote osob kierujacych sie na jego kursy.