Bez rejestracji.    Informacje o forum.

Trump: Dobrze mi się mieszka w Białym Domu

Cytat

„Czuje się komfortowo. Zajęło mi to trochę czasu. Jest w pewien sposób niewiarygodne. Mówisz: „Jesteś prezydentem Stanów Zjednoczonych”, a ja na to: „Wow”. I żeby się do tego przyzwyczaić, potrzeba czasu” — powiedział w niedzielę w wywiadzie dla Fox News.

Oddzielnie pochwalił słynny Gabinet Owalny, który jest teraz jego gabinetem. Według Trumpa, na świecie nie ma czegoś takiego.

Oprowadził korespondenta po biurze, opowiadając, jak jego wysokiej rangi goście z różnych krajów — prezydenci, premierzy, szefowie dużych firm — zawsze zatrzymują się przy wejściu do tego gabinetu i podziwiają go. Trump pokazał również swoje biurko.

Mamy siedem stołów, jako prezydent możesz wybrać dowolny z nich. Moim zdaniem ten jest najpiękniejszy w sensie rzeźbienia, a także używali go niektórzy ludzie, których szanuję — powiedział.

Ponadto Donald Trump ocenił swoją pracę jako prezydenta Stanów Zjednoczonych na „pięć z plusem”.

Myślę, że dobrze pracuję… Postawiłbym sobie… Słuchaj, nie zniosę tego, ale zrobię to, postawiłbym sobie „piątkę z plusem”. Wystarczająco? Czy mogę postawić jeszcze więcej?— powiedział.

Wyjaśnił, że przy nim gospodarka Stanów Zjednoczonych przeżywa boom i gdyby nie on, to Stany Zjednoczone już walczyłyby w wojnie z Koreą Północną.