Twoje  wpisy  – bez rejestracji.    Infornacje o forum.

Tadeusz Starek uzdrowisko czy gnojowisko ?

Cytat

Tu mozesz wypowiedziec sie na temat metody uzdrawiania Tadeusza Starka. Jesli byles na kursie podziel sie tym co sie z Toba tak naprawde stalo .Jest odpowiednua pora aby nadac temu glos.

Cytat

Kolega , ktory sie wypowiedzial pod you toubem zostal skasowany, niestety rowniey energetycznie zaczely sie z nim dziac nieladne rzeczy. Znajomi , ktorzy pracuja z energiami orzekli ze to sprawka T.S. wiec nie dziw sie ze nie pisza .

Cytat

To teraz sam widzisz ze działa 😊

Cytat

co sie cieszysz , ze dziala skoro robi krzywde innym . Co w tym zabawnego pytam ...... czy to ladnie czy to zdrowo .

Cytat

No moze i niezdrowo i nieladnie , ale trzeba sie chronic. Skoro takich uzdrowicieli z czarna magia mamy to trzeba normalnie ich sprawdzac po pierwsze, odczuc czy to zle a to akurat to smierdzi na miliony lat swietlnych. . Wzbudzcie wiec swa intuicje zeby nie popasc w odchlan jak niektorzy absolwenci tego gnojowiska.

Cytat

Smola mi smierdzicie . Uczy jak zdjac smole jak sie pozbyc lekow a wszyscy je mamy i jak uwolnic od opetania. stosuje egzorcyzmy dlaczego mamy sie jego bac . On jest mily poswieca nam uwage a to ze ma sile do  dzialanie i pochodzi to od istot pozaziemskich wszyscy wiedza. Wazne ze my pozbylismy sie innych przewodnikow , aniolow i wreszcie mozemy prowadzic sie sami .  Bez religii Jezusa Chrystusa , Buddy czy innych , sluchamy teraz zrodla Tadeusza on wie najlepiej jak poruszac sie i zmienia nasze zycie na zawsze. Ja dziekuje za to ze wreszucie moge wszystkich sprawdzic na ile procent sa czarnymi aniolami czy demonami. Sprawdzam od tej pory wszystkich dookola Swietnie sie z tym czuje , bo mam kontrole nad rzeczywistoscia. Nad sasiadka nad szefem nad domem , nad mezem , nad dziecmi.  O momentu kursu to ja decyduje kim jestem co robie i co inni maja robic . Czy to nie jest super-