Bez rejestracji.    Informacje o forum.

Ścieżka forum - jesteś tutaj:ForumForum: ZdrowieSuplementy diety

Suplementy diety

Cytat

U mnie idealnie spisał się Foreverslim, 14 kg w3 miesiące to mój osobisty rekord i sukces. Do tego jak kupowałąm ten środek na http://promoslim to trafiłam na promocję...

Cytat

Ja zastosowałam Slimunoix i jestem bardzo zadowolona, w końcu udało mi sie pozbyć cąłej nadwagi jaka miałam, czyli 13 kg mniej na wadze i to w 3 miesiące

Cytat

Ja akurat stosowałam IQmango i jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu, w końcu udało mi sie pozbyć nadwagi. 14 kg mniej w 3 miesiace...

Cytat
Ja jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam odchudzając się i stosując Slimunox.Po 4 miesiącach stosowania schudłam 16 kg
Cytat

Ja na samym początku nie byłam przekonana co do Slimunox bo miałam nie łatwe początki.Ale po zmianie nawyków żywieniowych i wprowadzeniu w pełni zasad kuracji w końcu mi się udało.I schudłam z czego bardzo się cieszę zresztą do dnia dzisiejszego wagę utrzymuje w normie

Cytat

Ja zdecydowałam sie na zastosowanie Slimuniox i nie żąłuję tej decyzji. W końcu trafiłam na środek, który naprawdę pomógł mi w odchudzaniu

Cytat

Moim zdaniem nie ma  obecnie lepszego preparatu poprawiającego erekcję, jak właśnie IQman

Cytat

Jeżeli chodzi o suplementy diety to ja stosowałem IQman na poprawienie erekcji i patrząc na efekt jego działania, to moim zdaniem nie ma lepszego sposobu na tego rodzaju problemy

Cytat

Moje doświadczenie z rynkiem suplementów jest znikome, bo stosowałem tylko IQman, nie mniej z efektów jakie dało zastosowanie tych tsabletek jestem bardzo zadowolony