Bez rejestracji.    Informacje o forum.

Rzeczywistość nie jest taka jaka sie wydaje czy się mylę..

Cytat

Piszę ten tekst, bo nie radze juz sobie z poczuciem niesprawiedliwości, które wysysa ze mnie radość i chęć do życia.. Niesprawiedliwości, która zaciska dłonie w pięści tak mocno, że aż bolą.. z oczu wyciska łzy... O co chodzi? Chodzi o największe ŁGARSTWO naszych czasów - demokracje. Ale że co? - Powiedzą inni.. Że niby nie ma czegoś takiego jak Demokracja? Skoro możesz zagłosować na kogo tylko chcesz? Baa.. możesz w ogóle nie głosować.. Jak to w Demokratycznym kraju.. Jeszcze niedawno sam tak mówiłem. Ale NIGDY WIĘCEJ!!!
Taka historyjka.: Był sobie całkiem wymyślony kraj: Polandia. Tak jak na całym świecie tak i w Polandii co kilka lat odbywały się wybory które w demokratyczny sposób wyłaniały człowieka (partie) który w imieniu całego narodu będzie rządził krajem. W Polandii właśnie nadszedł taki czas. W wyborach wystartowało piętnastu kandydatów. Aby sprawę uprościć - 100% Polandiaczykow (..) uprawnionych do wyboru bierze udział w głosowaniu. Dzieje się tak, ze glosy ludzi rozkładają się równo na wszystkich kandydatów (po 6,67% głosów). Jeden z kandydatów jednakże ma przeogromne parcie na władze. Tak wielkie, że (pomimo świeckości Polandii) nie wacha się grać nieczysto - zaczyna kumać się z główną organizacją "ideologiczną" w kraju. Organizacją która ma wielowiekowe doświadczenie w krępowaniu ludzkich umysłów - sterowaniu nimi strachem, groźbami, poczuciem winy, tak że nie ma problemu aby przekonać swoje owieczki co do słuszności głosowania na tego "najcnotliwszego". Mający nieposkromione parcie na władzę (Mnpnw) uzyskuje dzięki temu kilka procent głosów więcej. Odwdzięczy się "ideologicznym" po wygranych wyborach (Np. dając ideologicznym prawo handlu ziemią i pomnażania majątku). Mnpnw haniebną manipulacją podbiera wyborców innym kandydatom. Na Mnpnw zamierza już głosować 10% uprawnionych do głosowania. Pozostałe 90% uprawnionych (jako że Polandia w potężnej większości jest krajem ludzi Moralnych) doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że Mnpnw jest fałszywym zakłamanym krętaczem, który gra nieczysto. Wie, że takiego "człowieka" jak Mnpnw NIE WOLNO wybrać. Ale, że opozycja jest zbiorowiskiem ludzi nijakich - głosy tych 90% rozkładają sie na 14 pozostałych kandydatów. Wybory w Polandii wygrywa Mający nieposkromione parcie na władze, pomimo tego, że przeciwko niemu jest 90% narodu. Pytanie: Czy Polandia jest krajem Demokratycznym? Jeżeli Demokracja to rządy większości.. to NIE MA TAKIEJ OPCJI aby Polandia była krajem Demokratycznym!! Prawda? A czy Nasz kraj jest krajem Demokratycznym? Hmm.... Pomyślmy.... Jeżeli na Pana Kaczyńskiego (Po Panu Macierewiczu NAJWIĘKSZA nieufność) głosowało 18% uprawnionych.. a przeciwko niemu (wszyscy widzimy po ocenach komentarzy pisanych w internecie - i to nie jest tak, ze glosy tych którzy nie korzystają z internetu są drastycznie inne od tych pierwszych ) jest dwu.. trzy krotnie tyle (a może i więcej), to czy Polska jest krajem Demokratycznym? - NIE. A czy np. Niemcy są krajem (w myśl tej zasady) Demokratycznym? - NIE. yyy a inne Narody? - NIEE!!. ..... (minuta ciszy)
dEMOKRACJA w obecnym pojęciu to BZDURA!! Obecny system wyborczy (niesłusznie zwany Demokracją) stawia na piedestał tych najbardziej bezwzględnych. Umiejących się ustawić, dzielić. Największe świnie. Demokracja to (między innymi - bo nie tylko) możliwość powiedzenia NIE! Które jest dopełnieniem TAK. Jak sie zastanowić to głosem na TAK można wybierać kandydata tylko i wyłącznie z pośród prawych. A jeżeli mamy do wyboru tych których mamy, to samo TAK nie wystarcza. Jak udowodniłem powyżej: NIE MA PRAWDZIWEJ DEMOKRACJI BEZ MOŻLIWOŚCI ODDANIA GŁOSU NA NIE!!! Gdybyśmy mieli taką możliwość nasz kraj wyglądał by inaczej... Prawda? Świat wyglądał by inaczej. 🙁 Ci najwięksi kombinatorzy - zamiast wygrywać wybory, po zsumowaniu głosów mieli by punkty na minusie. 🙂 tak jak powinno być.
Od momentu kiedy zdałem sobie sprawę z tego oszustwa jest mi ciężko.. jest mi źle. Czasem wręcz odbija mi na tym punkcie i chodzę cały dzień wk... nie mogąc przeboleć tej potężnej niesprawiedliwości. Tego oszustwa. Więc jeżeli wiesz czym jest kontrargument i nie zgadzasz sie ze mną z jakiegoś powodu, to wyjaśnij swoje zdanie proszę. Jeżeli wyjdzie na to że sie mylę, to przynajmniej moje życie wróci do normy i zęby nie będą bolały.. Ale jeżeli mam racje.. To nie mówcie, że Polska to kraj Demokratyczny bo w ten sposób usprawiedliwiacie istnienie tego chorego i niesprawiedliwego systemu, który Demokracją NA PEWNO nie jest.
I co? Możemy tylko zaciskać zęby patrząc na to wszystko? Na tą BEZCZELNOSC, BUTĘ, CHAMSTWO, KOLESIOSTWO, ROZDAWNICTWO, ZLODZIEJSTWO, OBLUDĘ, KŁAMSTWA, UKLADY, MANIPULACJE, DWULICOWOŚĆ, BEZUSTANNE ŚMIANIE SIĘ NAM W ŻYWE OCZY? Przez tych czy tamtych polityków - święte krowy które drwią z nas wiecznie unikając odpowiedzialności? Którzy stworzyli sztuczne podziały, aby wciągnąć nas w bezsensowny i bezowocny spór?!? Po to aby TAMCI mogli żerować na nas do śmierci? Niszczyc Nasz Kraj... ;( Co możemy? Możemy wszystko. - o ile uwierzymy, że możemy.. I o ile zechcemy coś zmienić.. Problem z nami Polakami jest jednak taki, że chcielibyśmy aby to kto inny zrobił wszystko za nas, chociaż wiemy że w końcu trzeba coś zrobić. Więc nie patrz na innych. Pomysł jest taki.: Jeżeli zgadzasz sie ze mną, że o Demokracji będziemy mogli mówić TYLKO I WYŁĄCZNIE wtedy, kiedy będziemy mieli możliwość oprócz TAK, oddać również głos na NIE. Co pozwoli wyciąć raka który toczy nasz (i nie tylko nasz) kraj. Jeżeli czujesz się patriotą i zależy Ci na naszym kraju, to wrzuć do sieci ten tekst trzy razy (ja wrzucę 10 i nie więcej - bo nikogo nie można uszczęśliwiać na siłę). A jeżeli Ta idea się rozniesie to zaprezentujemy Ją naszym "wielkim panom" poprzez noszenie na ramieniu białej opaski z czerwonym napisem "NIE" wpisanym w czerwony okrąg. Opaska ta będzie symbolem ludzi walczących o PRAWDZIWĄ Demokrację. Będzie żądaniem. Tak - to takie proste. "wielcy panowie" nie będą mogli twierdzić "że to deszcz pada" - gdy będzie nas dostatecznie dużo. Bo przecież wiemy że będą głusi.. i Sami nie zrezygnują z koryta. O ile zwiększy się frekwencja kiedy będzie można co poniektórym w końcu pokazać środkowy palec. Bzdurą totalną jest również nasza "równość" czy "wolność". Skoro np. konkordat cały czas jest w mocy pomimo tego, że potężna większość nas uważa, że konkordat należy zerwać. Muszę jeszcze napomknąć, że po tysiącach lat wyzysku w końcu pojawiła się technologia aby uskutecznić E-Demokracje. Bo skoro bankowość elektroniczna działa... 🙂 Miejmy to na uwadze. Kończę. Teraz WSZYSTKO zależy już TYLKO I WYŁĄCZNIE od Ciebie. Walczmy!

Cytat

Teraz WSZYSTKO zależy już TYLKO I WYŁĄCZNIE od Ciebie. Walczmy!Tak.Bradzo dobra analiza.