Text to Speech
Bez rejestracji.    Informacje o forum.

Meghan Markle o pracy jako śmieciarz

Cytat

Podczas wizyty w Australii książę Harry i księżna Meghan odwiedzili Macarthur Girls High School w stanie Nowa Południowa Walia. Książę Harry, który od pewnego czasu nazywa siebie feministą, podkreślił, że mężczyźni mogą i powinni pomóc w walce o prawa kobiet. Meghan poparła go i dodała, że jest dumna z projektów uczennic, które zbierają rzeczy pierwszej potrzeby dla potrzebujących kobiet. Zwróciła się do dziewczynek, aby nie przestawały tego robić i angażowały w prace społeczne chłopców.

Następnie para spotkała się z przedstawicielami młodzieżowego projektu charytatywnego „In League In Harmony”. Meghan opowiedział o swoich pierwszych próbach zarobienia pieniędzy w młodości.

— Zaczęłam pracować, gdy miałam 14 lat. Wynosiłam śmieci, różne. Uczy to etycznego podejścia do każdej pracy, prawda? – dodała.

Księżna pochwaliła uczestników projektu i powiedziała, że młode pokolenie inspiruje ją swoją życzliwością, empatią, optymizmem, których brakuje ludziom starszym od nich.

Książę Harry i księżna Meghan podróżują po Australii i Oceanii. To ich pierwsza oficjalna zagraniczna wizyta po ślubie. Przed podróżą, 15 października, Pałac Kensington poinformował o ciąży Markle. Księżna zostanie mamą wiosną 2019 roku.