Bez rejestracji.    Informacje o forum.

Będę przeprowadzał remont wnętrza myślę nad sztukaterią

Cytat

Witajcie ostatnio razem z żoną podjęliśmy wspólną decyzję że będziemy przeprowadzać remont wnętrza naszego domu i po wielu namysłach zdecydowaliśmy się na sztukaterie która obecnie moim zdaniem wygląda rewelacyjnie lecz nie mam zielonego pojęcia który sklep jest wart polecenia ? Oraz jak to wygląda ktoś z was może ma podobne wnętrze jakie macie zdanie na ten temat ?

Cytat

To super sprawa że zdecydowaliście się na remont domu. Sztukateria to bardzo ogólne pojęcie, natomiast uważam że warto dołożyć trochę pieniążków i zaopatrzyć wnętrze w putta, ornamenty, gzymsy lub np. rozety jest to super sprawa.

Cytat

U mnie kiedyś zakupiliśmy do wnętrza  sztukateria białe z tego sklepu i pomalowaliśmy na biało wyglądają mega.

Cytat

A ile czekaliście na wysyłkę bo mi zależy na czasie ?

Cytat

Niedługo mi wysłali w ten sam dzień co kupiłem.

Cytat

Sztukateria jest super rozwiązaniem jeżeli chcecie ubogacić swoje wnętrze domu.

Cytat
Cytat z Gość data 10 lutego 2019, 11:30

Sztukateria jest super rozwiązaniem jeżeli chcecie ubogacić swoje wnętrze domu.

Dokładnie również stosuje rózne takie upiększenia u siebie a mianowicie jeżeli chodzi o podany powyzej sklep kiedyś tam kupiłem nowoczesne listwy i było wszystko na najwyzszym porządku.

Cytat

Polecam zdecydowanie

Cytat

Warto zamontować sztukaterię w mieszkaniu. Mam na myśli stricte gzyms sufitowy z taśmą led https://perfectstyr.pl/, który świetnie wypełnia wnętrze za dnia i nadaje klimatu wieczorem.